امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

روحانیت برای دفاع از انقلاب و نظام همیشه پای کار است چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۷:۳۹


روحانیت برای دفاع از انقلاب و نظام همیشه پای کار است تعداد بازدید: ۳۰۷

نماینده طلاب و فضلای استان کهگیلویه و بویراحمد، به نقش جایگاه روحانیت در جامعه اشاره و از حضور این قشر در عرصه های مختلف دفاع کرد و اظهار داشت: روحانیت برای دفاع از انقلاب و نظام همیشه پای کار است.
 
حجت الاسلام و المسلمین محمد مجلسی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، به  نقش روحانیت و جایگاه آن در جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: نقش روحانیت و جایگاه آن، هدف و اصل عمده کار روحانیت روشنگری جامعه است.
 
نماینده طلاب و فضلای استان کهگیلویه و بویراحمد، احقاق حق و آن رسالتی که اولیای الهی داشتند را بر عهده روحانیت دانست و گفت: نقش روحانیت نیز در همین زمینه است، به خصوص اکنون که بحث حکومت و نظام اسلامی است و مقابله ی بین کفر و اسلام خیلی آشکار و روشنتر شده و علمدار این جبهه هم روحانیت است.
 
نماینده طلاب و فضلای کهگیلویه و دهدشت اظهار داشت: کسانی که نقشه های شیطانی در سر دارند، عوامل و موانع این قضیه را که نمی توانند به آن اهداف شومشان برسانند، مسئله ی روحانیت می دانند.
 
حجت الاسلام و المسلمین مجلسی اظهار داشت: روشنگری که از طرف روحانیت می شود، این خودش نشانه ی جایگاه و نقش روحانیت در جامعه است و دشمن به خوبی این را می داند و درصدد ضربه زدن به آن به پا برخاسته است.
 
 عضو مجمع نمایندگان حوزه علمیه اظهار داشت: موفقیت های که در جامعه می بینیم، نشانه ای از موفقیت نسبی روحانیت است و این امر خطیر که توانسته هم نسبت به انقلاب و هم نسبت به اسلام، در حدّ بضاعت خودشان ادای دین کنند و انجام وظیفه کنند.
 
وی تصریح کرد: هرچه انسان نقشش، نقش مهمتری را ایفا کند در جامعه، طبیعی و مسلم است که دشمن بیشتر احساس خطر می کند و حتی دست به کارهایی می زند که بحث ترور کور و یک طور که کارهای نفاق گونه ای که همان اوایل انقلاب هم بوده است مثلا نیروهای تأثیرگذار، عنصرهای خیلی مفید را ترور می کردند یا به نوعی می خواستند از صحنه خالی کنند البته طبق افکار شوم خودشان و إلا اینها چون فکرشان در جامعه زنده است، می بینید باز تنومندتر می شود و روند فکریشان پشتوانه ی منطقی و احساس پاکی دارد کار و روال خودش را ادامه می دهد و روحانیت هم از این مسائل نمی ترسد و خودش همیشه هزینه زیاد کرده است.