امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

تربیت طلاب انقلابی در استان کهگیلویه و بویر احمد دوشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۷:۱۶


تربیت طلاب انقلابی در استان کهگیلویه و بویر احمد تعداد بازدید: ۱۰

رئیس مجمع نمایندگان طلاب استان کهگیلویه و بویر احمد از تربیت طلاب انقلابی در استان کهگیلویه و بویر احمد خبر داد.

 

 
 
 
 
حجت الإسلام و المسلمین معین الدین دهقان ، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب گزارشی از عملکرد مجمع این استان ارائه کرد.
 
رئیس مجمع نمایندگان طلاب استان کهگیلویه و بویر احمد، گفت: ما ابتدا صندوقی را برنامه ریزی کردیم و به انجام رساندیم که ابتدای این صندوق سی میلیون بود با این وام چهارصدهزارتومان می دادیم که الان به حد چهل میلیون رسید و وام یک میلیونی هم می دهیم و تابه حال به صد طلبه وام یک میلیون تومانی پرداخت کردیم.
 
وی گفت: بطور فصلی از نماینده  محترم ولی فقیه در استان دعوت و از ائمه  جمعه  استان دعوت می شد از نمایندگان مجلس آن نمایندگانی که بیشتر گرایش انقلابی و حزب اللهی دارند دعوت می شد و پیرو فرمایش رهبر معظم انقلاب در رابطه با حوزه  انقلابی جلسات متعددی داشتیم در این راستا از بزرگانی دعوت شده است. 
 
وی تصریح کرد: ما نسبت به استانهای دیگر، با اینکه طلبه هایمان نسبت به جمعیت از استانهای دیگر شاید بیشتر باشند در خود کهگیلویه هزار طلبه در حوزه  مبارکه  علمیه  قم داریم، اما کمترین آمار فساد را نسبت به استانهای دیگر داریم اکثراً انقلاب اند، شاید انگشت شمار کسانی باشند که إن قلت هایی به آنها وارد شده ولی اکثراً طلبه های ما حزب اللهی، انقلابی و ولایتمدار و در مسیر ولایت اند.
 
رئیس مجمع نمایندگان طلاب استان کهگیلویه و بویر احمد بیان کرد: طلاب ما اکثراً درس خوان و قوی دارای دوتا رشته تخصصی هستند و ضمن دروس حوزوی و طی این سه چهار سال هم دغدغه ما بر این بود که انصافاً طلبه ها در این مسیر حرکت کنند و ما حتی برنامه های تبلیغی طلبه هایمان را هم کنترل می کردیم که بهرحال برای شهرستانها چه کسانی بروند برای مدارس چه کسانی بروند گروه های تبلیغی بود که مدام تبلیغ داشتند و تبلیغ می فتند و ما حمایت می کردیم . 
 
حجت الإسلام و المسلمین دهقان در پایان گفت: در برنامه ها از بزرگان حوزه دعوت می شد، این خلاصه ای از عملکردهایی است که ما در طول این سه چهار سال داشتیم مجدداً ما برای دور بعد ثبت نام کردیم اگر توفیقی بود برنامه های بسیار بهتر برای آینده خواهیم داشت.