امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

برخی از آسیب های اجتماعی خانواده های طلاب را تهدید می کند جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰:۵۱


برخی از آسیب های اجتماعی خانواده های طلاب را تهدید می کند تعداد بازدید: ۲۱۳

نماینده طلاب و فضلای استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برخی از آسیب های اجتماعی خانواده های طلاب را تهدید می کند، تصریح کرد: بایستی برای رفع اینگونه مسائل جلساتی برای طلاب به صورت خانوادگی برگزار شود تا گرفتار اینگونه مسائل نشوند.

 

مراسم یادبود درگذشتگان سانحه سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج  از سوی مجمع نمایندگان طلاب و فضلای استان کهگیلویه و بویراحمد، برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، مراسم یادبودی درگذشتگان سانحه سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج  از سوی مجمع نمایندگان طلاب و فضلای استان کهگیلویه و بویراحمد، پنجشنبه 10 اسفند 96 در مسجد امیرالمومنین(ع) شهرک مهدیه حوزه علمیه قم با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی، امامت جمعه موقت تهران و حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر حسینی نژاد رئیس مجمع نمایندگان طلاب برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین محمد مجلسی، نماینده طلاب و فضلای استان کهگیلویه و بویراحمد این حادثه جانکاه را به بازماندگان این حادثه و همه مردم ایران تسلیت گفت و اظهار داشت: در این سانحه هوایی جمعی از نخبگان، اساتید و تحصیل کرده ها حضور داشتند که این مصیبت عظیمی برای کشور ما بود.

 

وی از همه افرادی که در مراسم یادبود این سانحه هوایی شرکت کردند تشکر کرد و برخی از افرادی که در این حادثه حضور داشتند را معرفی کرد و این حادثه را بسیار غم انگیز توصیف کرد.

 

عضو مجمع نمایندگان طلاب در بخش دیگر از سخنان خود گفت: با توجه به اینکه روزهای پایانی هفتمین دوره مجمع نمایندگان را طی می کنیم همیشه مجمع استانی کهگیلویه و بویراحمد سعی داشت که تعامل، وحدت و همکاهنگی را بین طلاب ایجاد کند.

 

حجت الاسلام و المسلمین مجلسی عنوان کرد: خدمت به طلاب توفیق خاصی می طلبد، بنابراین اگر کسی بخواهد به صورت خالصانه برای طلاب کاری را انجام بدهد، خداوند متعال اسبابش را برای او مهیا خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه شرایط برای طلابی که تمام وقت و تلاش خود را برای فراگیری علم می گذارند بایستی فراهم شود، گفت: افرادی که می خواهند در دوره بعد نماینده طلاب باشند بایستی تعامل وحدت و هماهنگی را سرلوحه خود قرار بدهند.

 

عضو مجمع نمایندگان طلاب با بیان اینکه طلاب این استان دارای استعداد های بسیار خوبی هستند، تصریح کرد: در بسیاری از مدارس شاگردان اول از طلاب و فضلای استان هستند و این نشان دهنده هوش و تلاش بسیار خوب طلاب منطقه است.

 

حجت الاسلام و المسلمین مجلسی با اشاره به اینکه کاندیدای دوره هشتم مجمع نمایندگان نیست، این مساله را دلیل براینکه مسائل و مشکلات طلاب را پیگیری نکند، ندانست و گفت: تا جایی که بتوانم در خدمت طلاب خواهم بود.

 

وی با بیان اینکه برخی از آسیب های اجتماعی خانواده های طلاب را تهدید می کند، تصریح کرد: بایستی برای رفع اینگونه مسائل جلساتی برای طلاب به صورت خانوادگی برگزار شود تا گرفتار اینگونه مسائل نشوند.

 

نماینده طلاب و فضلای استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه نماینده ها بایستی به دنبال رفع گرفتاری های طلاب باشند، گفت: نماینده ها نبایستی به گونه ای عمل کنند که طلاب را بیشتر به دردسر بیاندازند.