امروز یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

مراسم یادبودی درگذشتگان سانحه سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج در قم/تصاویر جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰:۱۷


مراسم یادبودی درگذشتگان سانحه سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج در قم/تصاویر تعداد بازدید: ۲۴۱

مراسم یادبودی درگذشتگان سانحه سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج از سوی مجمع نمایندگان طلاب و فضلای استان کهگیلویه و بویراحمد، پنجشنبه 10 اسفند 96 در مسجد امیرالمومنین(ع) شهرک مهدیه حوزه علمیه قم با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی، امامت جمعه موقت تهران و حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر حسینی نژاد رئیس مجمع نمایندگان طلاب برگزار شد.
 
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، مراسم یادبودی درگذشتگان سانحه سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج  از سوی مجمع نمایندگان طلاب و فضلای استان کهگیلویه و بویراحمد، پنجشنبه 10 اسفند 96 در مسجد امیرالمومنین(ع) شهرک مهدیه حوزه علمیه قم با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی، امامت جمعه موقت تهران و حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر حسینی نژاد رئیس مجمع نمایندگان طلاب برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین محمد مجلسی، نماینده طلاب و فضلای استان کهگیلویه و بویراحمد این حادثه جانکاه را به بازماندگان این حادثه و همه مردم ایران تسلیت گفت و اظهار داشت: در این سانحه هوایی جمعی از نخبگان، اساتید و تحصیل کرده ها حضور داشتند که این مصیبت عظیمی برای کشور ما بود.

 

وی از همه افرادی که در مراسم یادبود این سانحه هوایی شرکت کردند تشکر کرد و برخی از افرادی که در این حادثه حضور داشتند را معرفی کرد و این حادثه را بسیار غم انگیز توصیف کرد.